Fırsat! Çanakkale Asfaltına Cepheli Satılık Bina

Fotoğrafları Büyült

Emlak Danışmanı

Birol Yapıcıoğlu

edremitbeyazemlak@hotmail.com
0 (532) 706 17 20
Diğer Emlakları Danışmana Soru Sor

Emlak Açıklaması

Yatırım için ideal!

Yüksek kira geliri mi hayal ediyorsunuz, o zaman bu gayrimenkulü incelemenizi istiyorum.

Zemin katındaki işyeri ile üst katlarındaki deniz manzaralı konutları kiraya vererek yüksek gelir elde edecek ve değeri her geçen gün artan mülkün sahibi olmanın heyecanını yaşayacaksınız.

Ya da Çanakkale asfaltı cepheli işyerinizde dilediğiniz işi icra ederek fazlasıyla para kazanırken, üst katındaki konutunuzda Kazdağlarının yüksek oksijenli, iyot kokulu balkonunuzun keyfini süreceksiniz.

Sizi bu binayla ilgili biraz bilgilendirmek istiyorum.Tapu ve yapı kullanım ruhsatından alınan bilgilere göre bina zamanında 115 metrekare inşaat taban alanlı olarak inşaa edilmiş yani işyeri ve konutlar 115'er metrekaredir. Ancak bölgede bugünkü imar durumu %40'tır. Yani bugün yeni bir inşaat yapmak isterseniz 180 metrekare tabanlı bir bina yapabilir ve 180 metrekarelik işyeri ile balkon çıkmaları hariç 180'er metrekarelik konutlar yapabilirsiniz.

Gayrimenkulün zemin kattaki işyerinin üzerinde 1'nci katta; 3 oda, 1 salon, çift banyo-wc, ayrı mutfaklı, 4 tarafı açık ferah bir daire bulunmakta, 2'nci katta ise 1 oda, 1 salonlu çok geniş teraslı bir çatı katı daire yer almaktadır.

Kira geliri ve diğer ayrıntılı bilgilendirmeyi, size gayrimenkulü gezdirirken mal sahibi ile birlikte yapacağız ve siz de gözlerinizle şahit olacaksınız.

Gayrimenkul tercihinizi "Edremit Beyaz Gayrimenkul" portföyünden yapmanız durumunda size vereceğimiz destek tapu işlemlerinin tamamlanmasından sonra da dilerseniz devam edecektir.

Şimdi yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek talebinizi iletmek ve bir randevu almak kadar kolay...

İncelediğiniz bu gayrimenkulün nerede olduğunu merak ediyorsanız hemen sol taraftaki "Harita Üzerinde Konum" bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ve diğer portföyümüzü de incelemek isterseniz www.edremitbeyazgayrimenkul.com adresindeki sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Emlak Özellikleri

Cafe & Bar
Eczane & Medikal
Market
Otomotiv
Restoran & Lokanta
Su Bayi
Tekel Bayi
Cami
Havaalanı
Toplu Taşıma
Kuzey
Güney
Doğu
Batı
Deniz
Doğa

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

Kredi Hesapla

Harita Üzerinde Konum

Sosyal Medya'da Paylaş

hazır emlak sitesi