Edremit Kazdağlarında Deniz Manzaralı Malikane

Fotoğrafları Büyült

Emlak Danışmanı

Birol Yapıcıoğlu

edremitbeyazemlak@hotmail.com
0 (532) 706 17 20
Diğer Emlakları Danışmana Soru Sor

Emlak Açıklaması

    Arazimiz, Balıkesir İli, Edremit İlçesi, Narlı (köyü) Mahallesi sınırları içerisinde olup Narlı Köyüne yürüme mesafesindedir. Yaklaşık 24 dönümlük arazi küçük, müstakil bir tepecik yapısındadır. Yol problemi bulunmamakta, su ve elektrik sıkıntıları ise kalıcı olarak çözülmüştür. Kazdağları eteğindeki arazi, önü asla kapanmaz deniz ve doğa manzarasına sahiptir. İçerisine özel kullanım amaçlı bir konut ve çeşitli müştemilatları inşa edilmiş, sınırları ise taş duvar ve tel örgü ile sabitlenmiştir. 

    Ticari amaca hizmet etmesi açısından arazi içerisine bungalov evler, restoran, otel vb. binalarla çok kârlı ve benzersiz bir tesis yapılabileceği gibi bugünkü şekliyle özel malikâne olarak da kullanıma hazırdır. 

    Edremit İlçesi, Türkiye'de vilayet yapılacak ilçelerin başında gelmektedir. İzmir'e olan yakınlığı, Çanakkale Boğaz Köprüsüyle birlikte Avrupa ve İstanbul'a biraz daha yaklaşması, Uluslararası Havaalanının faaliyeti, oksijen oranıyla ün yapmış Kazdağları'nın varlığı, Körfezin mavi bayraklı denizi, çok noktadan çıkan ve insan sağlığına sunulan (jeotermal) sıcak suları, bölgeye fazlasıyla yetecek kadar organik tarımın yapılması, dünyaca bilinen en kaliteli zeytinyağlarının üretildiği ağaçların burada yetişmesi nedeniyle adeta cennet olarak nitelendirilen Edremit Körfezi, gayrimenkul anlamında değerini çok hızlı bir şekilde katlamaktadır.

Dilediğiniz taktirde mal sahibiyle pazarlık yapabilme imkanı Edremit Beyaz Gayrimenkul'de her zaman mevcuttur. Emlak Özellikleri

Deniz
Doğa
Parselli
Yolu Açılmış
Ana Yola Yakın
Denize Yakın
Havaalanına Yakın
Elektrik
Sanayi Elektriği
Su
Yolu Açılmış

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

Kredi Hesapla

Harita Üzerinde Konum

Sosyal Medya'da Paylaş

hazır emlak sitesi